17/06/2025 | Autor: Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości | źródło: powiatowa.info
Kongres Bezpieczeństwo Polski 2025 w Rzeszowie to wyjątkowe wydarzenie, które skupiło przedstawicieli różnych sektorów na dialogu o ważnych dla kraju kwestiach bezpieczeństwa. Prezes SSEMP S.A., Arkadiusz Dybiec, aktywnie włączył się w panelowe dyskusje, podkreślając zaangażowanie firmy w rozwój kompetencji i współpracy. Obecność spółki to jasny znak jej zaangażowania w budowanie krajowej odporności, od cyberbezpieczeństwa po współpracę międzysektorową. Zdjęcia z kongresu ilustrują atmosferę wymiany doświadczeń i inspirujących debat, które stanowią impuls do dalszych działań na rzecz bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie.