Zaostrza się konflikt między Lubawką a wykonawcą remontu stadionu.
W połowie grudnia miasto informowało o pierwszej decyzji sądu w sprawie stadionu. Wykonawca mógł w ciągu dwóch tygodni wpłacić miastu 308 tys. zł przyznane w postępowaniu upominawczym.
Wykonawca nie skorzystał z tej możliwości, co oznacza że sprawa najprawdopodobniej zakończy się procesem. Dodatkowo firma zakwestionowała prawidłowość prac prowadzonych na bieżni stadionu i wypowiedziała gwarancję.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze