Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Wójcika.
Naszego wieloletniego Kolegi, którego wspominać będziemy jako pogodnego i zawsze uśmiechniętego.
Pracownik, na którego można było liczyć w każdej sytuacji. Ogromne doświadczenie i wewnętrzny spokój łagodziły nawet największe spory i rozwiewały wszelkie wątpliwości.
Szanowany przez Wykonawców oraz mieszkańców Gminy Lubawka, zawsze otwarty i gotowy do interwencji.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają:
Burmistrz Miasta Lubawka wraz z Pracownikami
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze