Dzisiaj (niedziela, 25 lipca) w kościele pw. świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim odbył się ostatni z cyklu koncertów - Scena Klasyczna, Brama Lubawska.
W piątek, sobotę i niedzielę w obiektach sakralnych na terenie gminy Lubawka koncertowali muzycy Capella Cravoviensis. W piątek wystąpili w kościele w Lubawce, w sobotę w kaplicy św. Anny w Chełmsku Śląskim i kościele pw. Czternastu Wspomożycieli w Lubawce, dzisiaj w kościele w Chełmsku Śląskim. Muzycy wykonali Mszę napoleońską d-moll HobXXII.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze