Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na walentynkowy koncert Maja Karteczka akustycznie.
Artystka wystąpi w Kamiennej Górze tuż przed wydanie debiutanckiej płyty. Wykona własne piosenki w klimacie soulu i bluesa. Będą również znane utwory.
Koncert odbędzie się 14 lutego, początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Koncert odbędzie się w sali kameralnej na drugim piętrze Centrum Kultury.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze