Dom Kultury w Lubawce zaprasza na walentynkowy koncert. Kasia i Wojtek to duet muzyczny z Jeleniej Góry, wywodzący się z zespołu Mejkap. Wykonuje autorskie piosenki z gitarą i saksofonem.
Ich koncerty, zatytułowane "Piosenki bez makijażu", nawiązują do świetnych tradycji muzyki lat 60-tych z jednoczesnym osadzeniem jej w naszych, współczesnych czasach. Dzięki temu wykonania zespołu pełne są energii i niespotykanego klimatu.
Początek koncertu w niedzielę, 13 lutego o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze