Zespół Futyma Octet wróci do Krzeszowa. Tym razem zgra przy publiczności, w Mauzoleum Piastów Śląskim.
W maja Futyma Octet grał w Letnim Pawilonie na Wodzie w Betlejem. Z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem w koncercie nie mogła uczestniczyć publiczność, był transmitowany na facebooku.
Tym razem zespół wystąpi w Mauzoleum Piastów. Wykonywać będzie muzykę barokową. Koncert będzie dostępny dla publiczności. Zespół zagra 28 czerwca (niedziela), początek o godzinie 19:00.
Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Krzeszów 2020 finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu ?Kultura Dostępna?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze