Reklama

Koncert w mauzoleum

Zespół Futyma Octet wróci do Krzeszowa. Tym razem zgra przy publiczności, w Mauzoleum Piastów Śląskim.

 

W maja Futyma Octet grał w Letnim Pawilonie na Wodzie w Betlejem. Z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem w koncercie nie mogła uczestniczyć publiczność, był transmitowany na facebooku.

Tym razem zespół wystąpi w Mauzoleum Piastów. Wykonywać będzie muzykę barokową. Koncert będzie dostępny dla publiczności. Zespół zagra 28 czerwca (niedziela), początek o godzinie 19:00.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Krzeszów 2020 finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu ?Kultura Dostępna?.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama