Ostatnią kulturalną propozycją na długi majowy weekend w Kamiennej Górze był Koncert patriotyczny zorganizowany w Centrum Kultury.
Muzyczny wieczór rozpoczął zespól "Olga". Wystąpili również członkowie sekcji wokalnej Centrum Kultury oraz Guitar Trio DGT.
Z bezpłatnej propozycji Centrum Kultury na zakończenie majówki skorzystało kilkadziesiąt osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze