Reklama

Koncert skrzypcowy

W najbliższą niedzielę (29 maja) w Letnim Pawilonie na Wodzie w Betlejem odbędzie się koncert skrzypcowy Natalii Wysockiej, Początek koncertu o godzinie 18:00, wstęp bezpłatny.

Natalia Wysocka jest absolwentką Akademii Muzycznej w Mińsku w klasie skrzypiec prof. Olgi Parchomenko (uczennicy Davida Ojstracha) oraz u takich pedagogów jak: W. Kłoczko i A. Javtuchowicz. Jest drugim Koncertmistrzem w Filharmonii Dolnośląskiej oraz nauczycielem gry na skrzypcach w PSM I i II st. w Jeleniej Górze. Prowadziła orkiestrę pod batutą znakomitych dyrygentów takich jak: Marek Pijarowski, Tadeusz Wojciechowski, Mirosław Blaszczyk, Jerzy Swoboda, Tomasz Bugaj. Występowała na terenie kraju i za granicą- w Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Chinach i Szwajcarii. Współpracuje z rożnymi zespołami kameralnymi- tria, kwartety i orkiestry kameralne. Występowała również wielokrotnie jako solistka z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama