W niedzielę (17 maja) odbędzie się koncert z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II.
Na scenie zaprezentuje się lubawski zespół "W Porządku" w towarzystwie harcerzy z Lubawki i Kamiennej Góry.
Z uwagi na pandemię koronawirusa, koncert będzie zamknięty dla publiczności, jednak transmisję na żywo z niego będzie można oglądać na fanpage"u www.facebook.com/kulturalubawka. Początek o godzinie 19:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze