Dom Kultury w Lubawce z okazji Narodowego Święta Niepodległości zaprasza na koncert wrocławskiej grupy Sprawa Całkiem Przyjemna. Artyści zaprezentują szereg dobrze znanych, patriotycznych kompozycji w ciekawych, wokalno-instrumentalnych.
Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Koncert odbędzie się 11 listopada, początek o godzinie 20:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze