W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się dzisiaj (piątek, 18 października) 63. koncert z cyklu Koncert Miesiąca. Tym razem widzowie mogli wysłuchać muzyki dwóch grup.
Muzyczny wieczór rozpoczęła Helaine Vis i Grzegorz Skoczylas. Młoda wokalistka znana jest już kamiennogórskiej publiczności. W sali witrażowej występowała prawie dokładnie przed rokiem.

Gwiazdą wieczoru była norweska grupa Flunk. Zespół istnieje od 19 lat, obecnie promuje najnowszą płytę ?Chemistry & Math?. W Polsce zagra tylko pięć koncertów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze