W ramach Nabożeństwa wynagradzającego Niepokalanemu Serca Maryi w bazylice w Krzeszowie w pierwszą sobotę lipca odbyły się dwa koncerty.
Po Mszy Świętej i Adoracji Najświętszego Sakramentu w bazylice wybrzmiał koncert organowy. Zarówno parafianie jak i turyści chętnie uczestniczyli w koncercie Pawła Dudzika wraz z zespołem. Wokalista i gitarzysta prezentował swoje utwory czczące Boga i Maryję.
We mszy oraz koncertach uczestniczyła spora grupa mężczyzn będących w grupie Wojownicy Maryi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze