Reklama

Komputery dla uczniów

Dyrektorzy kamiennogórskich szkół podstawowych odebrali dziś sprzęt komputerowy zakupiony przed urząd miasta. Laptopy posłużą nauczycielom i uczniom do zdalnej nauki.

 

Samorząd kupił 25 przenośnych komputerów za 70 tysięcy złotych. Dotację w tej wysokości przyznało miastu Ministerstwo Cyfryzacji. Burmistrz Janusz Chodasewicz przekazał sprzęt na ręce: Katarzyny Bielewicz ? Czyczkan, dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Anny Kalisiewicz, dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 2.

Urząd miasta planuje zakup kolejnej partii laptopów. Ministerstwo Cyfryzacji przyznało już Kamiennej Górze na ten cel 75 tysięcy złotych. Prawdopodobnie komputery trafią do szkół jeszcze w tym tygodniu.

Reklama

Obecnie w Kamiennej Górze wszyscy uczniowie szkół podstawowych wywiązują się z obowiązku szkolnego. Uczniowie, którzy nie mają dostępu do Internetu, otrzymują zadania w formie wydruku.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama