Rusza nowy cykl zajęć w Domu Kultury w Lubawce. Tym razem są to zajęcia z podstawowej obsługi komputera. Uczestnicy będą mogli nabyć umiejętności korzystania z elementarnych programów, nauczą się wysyłać maile czy też korzystać ze sklepów internetowych.
Zajęcia są bezpłatne i skierowane do osób powyżej 25 roku życia. Będą się odbywać dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek i czwartek o godz. 13:00.
Instruktor zapewnia niezbędny sprzęt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze