Po godzinie 12 na drodze Lubawka - Chełmsko Śląskie doszło do kolizji dwóch pojazdów.
Z ustaleń policji wynika, że młody kierowca jednego z samochodów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drugi samochód.
Przez kilkanaście minut zablokowany był jeden pas.
Na szczęście nikomu nic się nie stało, sprawca ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze