Po południu na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikt nie został ranny.
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą kolizji był 35-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył inny samochód. Sprawca jechał chevroletem. Uderzył w volvo kierowane przez 33 latka również z powiatu wałbrzyskiego.
Kierowcom i pasażerom nic się nie stało.
fot. PSP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze