Na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze doszło dzisiaj (poniedziałek, 13 kwietnia) do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenia był kierowca samochodu jadącego od strony Marciszowa. W chwili zdarzenia na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Kierujący, jadąc drogą podporządkowaną, wjechał na skrzyżowanie i uderzył w prawidłowo jadący samochód z pierwszeństwem przejazdu. Uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Sprawca ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze