Do groźnie wyglądającego zdarzenie doszło na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze tuż przed końcem roku.
Sprawcą zdarzenie był 42-latek z województwa wielkopolskiego. Sam przyznał, że jechał za szybko. Na łuku drogi stracił panowanie nadpojazdem i uderzył w drugi samochód.
Osobom najbardziej poszkodowaną w zdarzeniu okazał się jego sprawca. Ma złamaną rękę. Pozostali uczestnicy kolizji nie odnieśli poważnych obrażeń.

fot. PSP Kamienna Góra / mł. asp. Robert Czyński
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze