Po godzinie 14 na drodze krajowej nr 5 przy wjeździe do Dębrznika od strony Kamiennej Góry doszło do kolizji czterech samochodów.
Sprawcą zdarzenia był 46-letni mieszkaniec gminy Marciszów, który jechał volkswagenem. Uderzył w tył seata, którego zepchnął do rowu oraz w skręcające bmw. Następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka volkswagena passata.
Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem, policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne trzech samochodów.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze