Na sesji rady miasta Lubawka stanęła dzisiaj (czwartek, 30 stycznia) sprawa przeniesienia przystanku autobusowego.
Radni rozważali przyjęcie uchwały rozpoczynającej proces zamiany działek ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Szarotka". Nowy przystanek miałby powstać na terenie starego targu, czyli na placu między ulicami Dworcową, Pocztową, Ogrodową i Kombatantów. Teren w użytkowaniu wieczystym ma obecnie Spółdzielnia. Miasto chce zamienić tę działkę. W zamian proponuje teren pod i przy kotłowni należącej do Spółdzielni.
Rada wyraziła zgodę na taką zamianę. Uchwałę poparli wszyscy radni. Kolejny krok należy do spółdzielców. Jeśli Walne Zgromadzenie Wspólników wyrazi zgodę, formalności mogą być załatwione jesienią.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze