Reklama

Kolejna petycja

Zwolennicy budowy ścieżki rowerowej na nasypie kolejowym Kamienna Góra-Krzeszów przygotowali swoją petycję. To odpowiedź na działania zwolenników kolei.



W niedzielę (14 sierpnia) pisaliśmy o petycji w obronie linii kolejowej Kamienna Góra-Krzeszów. Pod dokumentem zbierane były podpisy podczas odpustu w Krzeszowie. Powstała również wersja elektroniczna - Podpisy przy drezynie.

Swoją petycję napisali również zwolennicy budowy ścieżki rowerowej. Można ją podpisać w kilku sklepach w Kamiennej Górze i Czadrowie:
Sklep rowerowy ul. Broniewskiego 10, Kamienna Góra
Serwis rowerowy ul. Słowiańska 8, Kamienna Góra
Sklep spożywczy ?Bliski?, Czadrów
Sklep spożywczy ABC, Czadrów (osiedle)
Sklep spożywczy, Krzeszów, skrzyżowanie ul. Betlejemskiej i Brokoffa
Lodziarnia, ul. Konopnickiej, Kamienna Góra

Argumenty obu stron można poznać na facebookowych profilach

Zwolennicy linii kolejowej utworzyli profil na fb - Stop Likwidacji Linii Kolejowej Nr 330 Kamienna Góra - Krzeszów
Odpowiedzią na te działania jest profil zwolenników ścieżki rowerowej - Ścieżka rowerowa Kamienna Góra-Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama