Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców Kamiennej Góry niszczących jedną z kapliczek Kalwarii Krzeszowskiej. To drugi w tym miesiącu przypadek niszczenia tego zabytku. Sprawcy poprzedniej dewastacji też zostali zatrzymani.
Tym razem do zdarzenia doszło w Ciemnicy. Gdy policjanci weszli do kapliczki zobaczyli dwóch mężczyzn. Panowie leżeli na podłodze, pili piwo, palili papierosy i markerami pisali po podłogowych deskach. Okazało się, że to mieszkańcy Kamiennej Góry w wieku 23 i 25 lat. Obaj zatrzymani zostali do wytrzeźwienia i wyjaśnienia zdarzenia. Obaj przyznali się do dokonania zniszczeń. Straty wstępnie oszacowane zostały na kilka tysięcy złotych.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze