Reklama

Kolejna dewastacja

Na gorącym uczynku zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców Kamiennej Góry niszczących jedną z kapliczek Kalwarii Krzeszowskiej. To drugi w tym miesiącu przypadek niszczenia tego zabytku. Sprawcy poprzedniej dewastacji też zostali zatrzymani.

 

Tym razem do zdarzenia doszło w Ciemnicy. Gdy policjanci weszli do kapliczki zobaczyli dwóch mężczyzn. Panowie leżeli na podłodze, pili piwo, palili papierosy i markerami pisali po podłogowych deskach. Okazało się, że to mieszkańcy Kamiennej Góry w wieku 23 i 25 lat. Obaj zatrzymani zostali do wytrzeźwienia i wyjaśnienia zdarzenia. Obaj przyznali się do dokonania zniszczeń. Straty wstępnie oszacowane zostały na kilka tysięcy złotych.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama