Dzisiaj (wtorek, 29 grudnia) o godzinie 16.30 na rynku w Lubawce rozpoczął się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej z Lubawki.
Koncerty na rynku, na zakończenie roku w wykonaniu orkiestry pod kierownictwem Ryszarda Migdalskiego, stały się już tradycją. Dzisiaj zespół zagrał nie tylko kolędy, ale również popularne utwory kojarzone z Bożym Narodzeniem. Na rynku zgromadzili się mieszkańcy. Nagrodzili artystów gromkimi brawami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze