Reklama

Kochasz muzykę? Opowiedz o ulubionej płycie i wygraj nagrody!

2000 zł jest w puli nagród konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Zgłoszenia w formie rolek wideo można przesyłać do końca niedzieli 2 listopada przez formularz dostępny na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury. Tematem recenzji mogą być płyty polskich wykonawców wydane w latach 2024 - 2025. 

Oprócz nagród finansowych, dodatkową zaletą konkursu jest możliwość zaproszenia przez ŚOK recenzowanych artystów do Świdnicy. W dotychczasowych 8. edycjach zgłoszono ponad 140 recenzji, nagrody otrzymało ponad 60 autorów a prawie 30 spośród ich prac zaowocowało zaproszeniem do Świdnicy takich wykonawców jak Ralph Kaminski, Kortez, KęKę, Hunter, Luxtorpeda, KAT, Janusz Radek, Dawid Kwiatkowski, Coma, Dr Misio, Sarius, Pablopavo i Ludziki, Słoń.

Reklama

W jury tegorocznego konkursu wezmą udział: Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza), Tomasz Pietrzyk (GCKiS Żarów), Jacek Rękas (twórca cyfrowy).

Szczegóły konkursu (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/manufaktura-zespolow-konkurs-recenzji

Tegoroczna edycja Świdnickich Recenzji Muzycznych odbywa się w ramach zadania Rytm i Ruch | Manufaktura Zespołów, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego,
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Świdnicki Ośrodek Kultury
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama