Ponad trzystu zawodników i zawodniczek z sześciu państw zaprezentowało swoje umiejętności w karate podczas dwunastych zawodów Kobierzyce Cup 2023. Wśród startujących byli zawodnicy reprezentujący Kamiennogórski Klub Oyama prowadzony przez Łukasza Mazura.
Sensei w większości wziął na turniej osoby, dla których był to pierwszy turniej karate w życiu. Dzieci zaprezentowały się w kategoriach wiekowych 7-8, 9-10, 11-12 i 13-14 lat. W sumie z kamiennogórskiego klubu wystartowało 17 osób.
Kolejne zmagania młodych karateków odbędą się 22 kwietnia w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze