Reklama

Kobiecanki po raz drugi

W Centrum Kultury odbyły się kolejne "Kobiecanki". Na spotkanie przyszło ponownie kilkadziesiąt pań. We wtorkowy wieczór zaproponowano  kamiennogórzankom całkiem sporą porcję atrakcji.


Inicjatywa kobiecankowych spotkań ma na celu integrowanie lokalnych środowisk kobiecych. Przy pysznej herbacie zebrane panie wysłuchały porad psychologicznych na temat  porozumiewania się z partnerami oraz prawnych, w dziedzinie prawa pracy. Wieczór umilała Ania Rudewicz prezentując piesenki Adele. Sporo czasu poświęcono tematowi, z którym boryka się  na co dzień każda kobieta  czyli doborowi odpowiedniego biustonosza. Porad udzielała Sylwia Rykowska, której uwagi  o  doborze doskonałego biustosza spotkały się z dużym  zainteresowaniem. Brafiterka udzielała miedzy innymi, praktycznych wskazówek dotyczących  wymiarów branych pod uwagę podczas zakupów w sklepie z bielizną.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama