Klub rękodzieła działający przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozpoczął kolejny sezon. Na pierwszym spotkaniu po wakacjach przedstawione zostały plany na najbliższy rok.
Klub działa już ponad 10 lat. Członkinie spotykają się co drugi piątek o 16 w sali plastycznej w Centrum Kultury. Wykonują różnego typu robótki ręczne. Uczą się od siebie. Co roku swoje dzieła prezentują na pokazach m.in. w Galerii Centrum.

Uczestnictwo w zajęciach klubu jest bezpłatne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze