W Szkole Podstawowej w Szarocinie zakończył się kolejny semestr akcji KilomeTrasów, a wiec sportowej formy spędzania długich przerw w szkole.
Tym razem najwięcej przebiegła klasa IV, a zwycięzcą indywidualnym został Kacper M. Miejsce drugie zajął Cezary C., a trzecie Weronika O. Akcja polega na liczeniu dystansu pokonanego przez uczniów podczas długich przerw. Ma zachęcić do aktywnego spędzania przerwy w zajęciach lekcyjnych.
Organizatorzy dziękują sponsorom: Grażynie Regner ze sklepu wielobranżowego ANDAR w Szarocinie, właścicielowi sklepu sportowego 4F w Kamiennej Górze na ulicy Mickiewicza oraz Kompleksowi ARADO z Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze