Reklama

KilomeTrasy

W Szkole Podstawowej w Szarocinie zakończył się kolejny semestr akcji KilomeTrasów, a wiec sportowej formy spędzania długich przerw w szkole.

 

Tym razem najwięcej przebiegła klasa IV, a zwycięzcą indywidualnym został Kacper M. Miejsce drugie zajął Cezary C., a trzecie Weronika O. Akcja polega na liczeniu dystansu pokonanego przez uczniów podczas długich przerw. Ma zachęcić do aktywnego spędzania przerwy w zajęciach lekcyjnych.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Grażynie Regner ze sklepu wielobranżowego ANDAR w Szarocinie, właścicielowi sklepu sportowego 4F w Kamiennej Górze na ulicy Mickiewicza oraz Kompleksowi ARADO z Kamiennej Góry.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama