W niedzielę (25 stycznia) kamiennogórscy policjanci na terenie gminy Marciszów zatrzymali 35-latka. W jego miejscu zamieszkania znaleźli kilkadziesiąt gram marihuany oraz tabletki MDMA.
Już wcześniej policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie kilkudziesięciu zarzutów związanych z udzielaniem narkotyków oraz ich posiadaniem.
- Czyny, o które jest podejrzany mężczyzna zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 3. -mł. asp. Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze