We Wrocławiu odbyło się spotkanie przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z ich czeskim odpowiednikiem, ŘSD (Ředitelství silnic a dálnic).
Rozmowy dotyczyły połączenia polskiej drogi ekspresowej S3 z czeską D11 na granicy w Lubawce. Czesi zapewniają, że przygraniczny odcinek D 11 o długości 3,3 km powstanie w trzecim kwartale bieżącego roku. Kierowcy jadący do Czechy nie będą musieli wtedy zjeżdżać do Lubawki.
Pozostała część D11 do Jaromera ma być gotowa w 2028 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze