W Radomierzu odbyło się wręczenie promes na działania współfinansowane z programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi. Gmina Kamienna Góra, jako jedyna z powiatu kamiennogórskiego, otrzymała 30 tys. zł.
Pieniądze przeznaczone mają być na budowę boiska trawiastego i zagospodarowanie terenu w Szarocinie. Gmina już te prace prawie wykonała. Boisko powstało przy szkole w Szarocinie. Pozostał jeszcze montaż piłkochwytów, budowa schodów ze szkoły na boisko.

fot. Patryk Straus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze