Reklama

Kary dla radnych

Podczas dzisiejszej (czwartek, 30 kwietnia) sesji radni gminy Lubawka zmienili uchwałę dotyczącą zasady ustalania diet. W uchwale wprowadzone zostały dodatkowe kary dla radnych.

 

Jeśli radny nie będzie uczestniczył w całej sesji straci 10% diety. Jeżeli przyjdzie tylko na część posiedzenia (nieobecność w 30% czasu sesji) straci 5%. Podobnie będzie z udziałem w posiedzeniach komisji. Nieobecność na całym posiedzeniu to strata 8% diety, nieobecność podczas 30% czasu trwania komisji oznaczać będzie utratę 4% diety.

Kary nie będą nakładane jeżeli nieobecność radnego wynikać będzie z podróży służbowych lub reprezentowania rady na zlecenie przewodniczącego.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama