Reklama

Oszustwo na kryptowaluty: mieszkaniec Kamiennej Góry stracił 70 tys. złotych

Ofiarą oszustwa na kryptowaluty i zdalny pulpit padł 54-letni mieszkaniec Kamiennej Góry.

Mężczyzna dał się przekonać do inwestycji w kryptowaluty. Oszust namówił go do instalacji oprogramowania umożliwiającego przejęcie kontroli nad urządzeniem. To wystarczyło, do "wyczyszczenia" konta poszkodowanego. Mężczyzna stracił prawie 70 tysięcy złotych.

- Jeśli Twój rozmówca proponuje zainstalowanie dodatkowego oprogramowania - możesz być prawie pewny, że to oszustwo! - mówi sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka - Nigdy, nikomu nie udostępniaj swojego konta bankowego i danych logowania! 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama