Członkowie wyprawy Expedition Sky Is The Limit Elbrus-Kazbek zdobyli pierwszy z zaplanowanych szczytów - Elbrus. W wyprawie uczestniczy kamiennogórzanin, Arkadiusz Dybiec.
Polsko-rumuńska grupa chce zdobyć dwa kaukaskie szczyty Elbrus i Kazbek. Pierwszy cel właśnie osiągnęli, stanęli na najwyższym szczycie Kaukazu Elbrusie (5642 m n.p.m.).
Drugim celem jest Kazbek (5033 m n.p.m) drugi szczyt Kaukazu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze