Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzewanego o okradzenie sąsiada. Do kradzieży doszło na początku kwietnia.
Z ustaleń policji wynika, że zatrzymany kamiennogórzanin wyrwał deski zabezpieczające pomieszczenie należące do sąsiada i wyniósł elektronarzędzia oraz alkohol o wartości 10 tys. zł.
Podczas zatrzymania podejrzany próbował uciekać. Nie udało mu się to. Powodem takiej reakcji był list gończy wystawiony w związku z wcześniejszą działalnością kamiennogórzanina.
Policjanci odzyskali część łupu. Mężczyźnie grozi teraz od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze