Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców. W obydwu kategoriach wystartowały po dwie szkoły.
W kategorii dziewcząt walczyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 1w Kamiennej Górze oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Wygrała drużyna z „dwójki”, która pokonała rówieśniczki 2:1.
W turnieju chłopców zagrali siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze oraz z Marciszowa. Wygrała drużyna z kamiennogórskiej „jedynki” (2:0).
Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach miejskich awansowały do zawodów powiatowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze