Drużyny uczniów i uczennic ze szkół podstawowych walczyły w miejskich zawodach w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody zorganizowane zostały na Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
W kategorii dziewcząt, zarówno w młodszej, jak i starszej grupie nie miał kto grać. Zgłosiły się tylko drużyny Szkoły Podstawowej nr 2. Awansowały do finału powiatowego.
W kategorii chłopców wystąpiły po dwie szkoły, SP 1 Kamienna Góra oraz SP 2 Kamienna Góra. W obydwu meczach chłopców lepsi okazali się zawodnicy z SP 1 Kamienna Góra. Reprezentacje „jedynki” zagrają w finale powiatowym
Wyniki spotkań Igrzyska Dzieci
Chłopcy:
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kamienna Góra 0:4
Wyniki spotkań Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
Chłopcy:
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kamienna Góra 1:1 karne 1:2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze