Przez kilkanaście miesięcy nie było problemu, ale jak informuje jeden z internautów, figurka psa znowu została uszkodzona.
Figurka psa zamontowana została we wnęce muru przy plebanii przy ul. Karola Miarki w Kamiennej Górze. Figurka nawiązuje do opowieści o psie proboszcza.
Zobacz także:
Tuż po zamontowaniu figura była kilka razy uszkadzana. W końcu została zdemontowana i wróciła na swoje miejsce po dłuższej przerwie. Od tego momentu, przez kilkanaście miesięcy, nie było problemu.
Zobacz także:
Dzisiaj jeden z internautów zauważył, że figurka znowu jest uszkodzona. Tym razem pies stracił kawałek lewego ucha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze