Reklama

Kamiennogórski finał

Uczniowie dwóch kamiennogórskich szkół spotkali się w finałowym meczu podczas dzisiejszych (środa, 18 kwietnia) mistrzostw strefy jeleniogórskiej w siatkarskich "dwójkach".

 

Rozgrywany na sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze turniej rozpoczął się od gry w dwóch grupach. Obie grupy wygrały drużyny z kamiennogórskich szkół. W grupie pierwszej tryumfowała "jedynka", w drugiej "dwójka". W półfinałach kamiennogórskie podstawówki pokonały rywali po 2:0. W finałowy meczu wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 (2:0).

Skład SP1: Bartosz Adamczyk, Jakub Borkowski, Kacper Czepielewicz, Mikołaj Drzewiecki, Daniel Kowalski, Fabian Urbański, Marcin Bułąwa, Oliwier Jarczewski.
Skład SP2: Aleksander Kocoń, Eryk Nowak, Tomasz Baran, Marcel Matujzo, Kamil Nackowski.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama