Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze uczestniczyli w obchodach Święta Niepodległości zorganizowanych w Czarnym Borze.
Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji Ojczyzny odprawiona w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnym Borze.
Następnie, podczas hymnu, na maszt wciągnięto flagę Polski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze