Przystanek autobusowy w Lubawce funkcjonuje już w nowym miejscu. Zmiana lokalizacji spowodowana jest grodzeniem terenu wokół budynku byłego dworca kolejowego.
Tak jak zapowiadaliśmy (Grodzą plac, Przeniosą autobusy) przystanek autobusowy przeniesiony został na ul. Kombatantów, a więc kilkadziesiąt metrów od poprzedniej lokalizacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze