Ekipa budująca pierwsze rondo w Kamiennej Górze ściągnęła barierki ochronne. Mimo, że nadal obowiązuje w tym miejscu zakaz ruchu nie brakuje śmiałków do wypróbowania nowego rozwiązania ruchu drogowego.
Mieszkańcy domów przy ulicy Papieża Jana Pawła II informują o młodych kierowcach kręcących ?bączki? na rondzie. Kilka minut po zjechaniu robotników przez rondo zaczynają jeździć samochody. Wzywana na miejsce policja łapie i karze mandatami łamiących przepisy.

Fotografii pochodzi ze zbiorów dokumentalisty, fotografa - Bogdana Adamusa
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze