Po kolejnym remoncie drogi wojewódzkiej numer 367 między Kamienną Górą, a Pisarzowicami z przejazdy kolejowego zniknął znak STOP oraz linia bezwzględnego zatrzymania się.
O niejasnościach na przejeździe pisaliśmy 23 września.
Niejasności w oznakowaniu były zgłaszane m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń. Problem według policji został uznany za "niepotwierdzony"
Kamiennogórscy policjanci potwierdzają, że analizowali aktualne oznaczenie i jest ono prawidłowe. (...) Docelowo, po ich uruchomieniu, kierowcy będą zatrzymywać się przy przerywanej linii. Będą wtedy widzieć sygnalizację.
Reklama
Obecnie na przejeździe nie ma już znaku STOP, ani linii ciągłej. Czy takie oznakowanie już pozostanie?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze