Koncerty w ramach obchodów Dni Kamiennej Góry 2015 rozpoczęły się nad zalewem. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół Jumper.
Założycielem formacji jest Mariusz Mario, który od samego początku jest kompozytorem, wokalistą oraz autorem tekstów większości utworów. Zespól powstał na początku 2014 roku. Wykonuje głównie muzykę disco.
Do tańca porwał publikę m.in. utwór Czarna jest zajebista czy Zaczaruj mnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze