Dzisiaj (sobota, 31 maja) rozegrany został 40 turniej Szachowy "Dni Kamiennej Góry".
Do rozgrywek przystąpiło ponad 40 szachistów z Kamiennej Góry, Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Przedwojowa, Polanicy Zdroju, Wrocławia.
Turniej Wygrał Paweł Kowalczyk (WOK Wałbrzych), drugie miejsce zajął Ireneusz Lada (Jelenia Góra), a trzecie Waldemar Kowalik (Hetman Wrocław). Pierwsze miejsce wśród seniorów wywalczył Józef Sobota (Zadrna Kamienna Góra). Najlepszą szachistką została Emilia Kmiecik Debiut Przedwojów). Kategorię do lat 18 wygrała Katarzyna Kmiecik (Debiut Przedwojów), do lat 14 Mateusz Klebański (WOK Wałbrzych), do lat 10 Jakub Bartłomowicz (Jelonka Jelenia Góra), a do 8 Ksawery Lebiedziejewski.
Turniej był częścią tegorocznych Dni Kamiennej Góry - więcej kliknij tutaj


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze