W czwartek (30 maja) w Szarocinie odbyły się uroczystości związane z dziesiątą rocznicą nadania szkole imienia Zesłańców Sybiru.
Uroczystości rozpoczęła msza odprawiona w wiejskiej świetlicy. Kolejnym elementem obchodów był program artystyczny przygotowany przez uczniów pod opieką nauczycieli. Po występie poczty sztandarowe i uczestnicy uroczystości przeszli na plac przy szkole. Pod pamiątkowym obeliskiem złożone zostały kwiaty. Uczestnicy uroczystości otrzymali pamiątkowe medale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze