Wirtuoz Edward Muszczyński zaprezentował swoje możliwości muzyczne przed licznie zgromadzoną publicznością w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Koncert Jubileuszowy odbył się w czwartek, 9 czerwca.
Koncert wieloletniego nauczyciela muzyki był zapowiadany podczas Benefisu w kwietniu - https://powiatowa.info/wiadomosci/kultura/32214-benefis-muszczynskiego

E. Muszczyński zagrał m.in. na akordeonie i keyboardzie. Wsparli go koledzy z zespołu. Ponad godzinny koncert był niewątpliwie muzyczną ucztą.
Przed koncertem jubilat otrzymał pamiątkę od mieszkańców. Grafikę przygotował Bogdan Kosmalski, tekst Krzysztof Szkarłat.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze