Reklama

Jeleniogórzanka w GC

Maluje zaledwie od trzech lat, ale już stworzyła ponad pięćdziesiąt dzieł. Wszystkie można oglądać do 21 maja w Galerii Centrum (ul. Kościuszki 4, Kamienna Góra).  Dzisiaj (sobota, 18 kwietnia) odbył się wernisaż Elżbiety Tabaszewskiej.

E. Tabaszewska pierwszy raz zaprezentowała swoje prace podczas Dni Kamiennej Góry. Jednak była to wystawa zbiorowa. Dzisiaj otworzona jest pierwszą w dorobku malarski wystawą indywidualną.


Elżbieta Tabaszewska maluje głównie pejzaże, górskie krajobrazy. Początkowo malowała farbami akrylowymi, teraz korzysta z olejnych. Ciekawostką jest wykorzystanie technik wykorzystujących np. sól czy kaszę.


Wystawę można oglądać we wtorki, czwartki i niedziele od 15:00 do 18:00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama