Reklama

Jednego mniej

Podczas XVII Sesji Rady Miasta Kamienna Góra radni zgodzili się na zmniejszenie składu osobowego stałej komisji rady, Komisji Rewizyjnej. 

 

Radny Janusz Jarosz zrezygnował z pełnienia funkcji w Komisji. Radni przyjęli uchwałę w tej sprawie, tym samym w Komisji Rewizyjnej zasiadają: Iwona Szczerbaty, Zbigniew Nagórny, Marek Białecki i Danuta Walus. 

J. Jarosz uważa, że komisja działa źle. Radny utracił zaufanie do komisji. Nie zgadza się z przewodniczącą i nie jest wstanie spokojnie przyglądać się jej pracy. Dodatkowo radny uważa, że przez pracę w komisji rozpowszechniane są na jego temat kłamliwe informacje. 

W głosowaniu radny Janusz Chodasewicz i Janusz Jarosz wstrzymali się od głosu. Reszta zagłosowała za przyjęciem uchwały. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama